Mam własną wizję swojego mieszkania. Czy można ją będzie uwzględnić podczas projektowania?

Oczywiście, że tak. Służymy Państwu swoją wiedzą i doświadczeniem, szanujemy jednak wizję i indywidualne potrzeby Klienta. Bierzemy je pod uwagę w trakcie powstawania projektu i przystosowujemy do danej przestrzeni (ilość miejsca, grubość ścian i inne uwarunkowania).

Czy dojazd na miejsce jest możliwy?

Tak, dojeżdżamy do Klientów i osobiście wykonujemy wszystkie niezbędne pomiary. W trakcie takiej wizyty omawiamy również wstępne pomysły na aranżację wnętrz.

Zależy mi na gotowym projekcie domu, chciałbym go jednak trochę zmienić. Czy będzie to możliwe?

Gotowe projekty domów jednorodzinnych z założenia nie podlegają modyfikacjom. Czasami są możliwe drobne zmiany, jednak wszystko zależy od ich charakteru i od konkretnego projektu domu. Takie kwestie będą rozpatrywane indywidualnie.

Ile trwa przygotowanie indywidualnego projektu domu?

Wykonanie indywidualnego projektu trwa różnie, w zależności od jego powierzchni, koncepcji czy ilości kondygnacji i pomieszczeń. Po wstępnych rozmowach nasz Architekt oszacuje czas przygotowania takiego projektu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci otrzymali projekt domu w jak najkrótszym czasie.

Słyszałam, że nie wszystkie firmy wykonują niezbędne wersje projektu domu. Na co będę mogła liczyć u Państwa?

Naszym standardem jest to, że Klient otrzymuje zarówno projekt architektoniczno-budowlany, jak i wykonawczy. Ten pierwszy składa się do właściwych organów władzy, drugi z kolei jest dużo bardziej szczegółowy i to właśnie jego używa się podczas budowy.