Odkurzacz piorący Karcher 4 w 1!

Odkurzacz piorący Karcher 4 w 1!

Karcher Odkurzanie na sucho – Dzięki funkcji prania można dokładniej wyczyścić powierzchnie i usunąć nieprzyjemne zapachy

Mycie – Umożliwia usuwanie płynnych zabrudzeń, takich jak kawa czy błoto na butach z deszczowych dni Wystarczy spojrzeć na te korzyści płynące z użytkowania tego odkurzacza: odkurzanie na sucho przed praniem, aby uzyskać lepsze efekty czyszczenia; pranie w pralce przy użyciu przystawki z wężem doprowadzającym wodę (brak w zestawie); duża moc ssania jest idealna do usuwania sierści zwierząt domowych bez uszkadzania tkanin mebli.

 

Odkurzacz piorący Karcher spełnia aż cztery funkcje:  Odkurzanie na sucho – Karcher z funkcją prania może być używany do zwykłego odkurzania na sucho. Zastosowanie prania przed suszeniem pomoże Ci uzyskać lepszy efekt czyszczenia, szczególnie jeśli chodzi o usuwanie nieprzyjemnych zapachów z powierzchni.

 

Mycie – Dzięki funkcji mycia w tym urządzeniu, będziesz miał więcej mocy w sprzątaniu, będąc w stanie usunąć płynne zabrudzenia, takie jak kawa lub błoto w deszczowe dni, dzięki potężnej ssawce i pojemności zbiornika na wodę 1 litr Staranna pielęgnacja powierzchni to kolejna zaleta, którą oferują tylko wszechstronne Karchery, ponieważ są one wyposażone w przystawki szczotkowe, które zostały zaprojektowane specjalnie

 

Karcher z funkcją prania działa w sposób łatwy do zrozumienia. Odkurzacz najpierw rozprowadza na powierzchni wodę z mydłem, a następnie zasysa całość wraz z rozpuszczonym brudem i kurzem. Urządzenie to jest szczególnie skuteczne w przypadku dywanów, jak również podłóg o twardej powierzchni, takich jak płytki i lakierowane parkiety – dzięki czemu sprzątanie staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej!