Nowocześnie i stylowo w nowym domu

Nowocześnie i stylowo w nowym domu

Urządzanie nowego domu to na pewno spore wyzwanie, ale też dobra zabawa. Każdy domownik może wczuć się w rolę projektanta wnętrz i zaaranżować swój własny kąt. Bo grunt, to czuć się dobrze i komfortowo w miejscu, w którym spędza się większość wolnego czasu, w którym się wypoczywa i nabiera sił do działania. Nawet, jeśli na początku pomysłów brak, to Internet powinien pomóc. W sieci nie brakuje stron poświęconych tematyce aranżacyjnej.

Można bez problemu znaleźć gotowe pomysły i albo je lekko zmodyfikować albo w pełni przenieść na swoje wnętrze. Wystarczy porównać kilka pomysłów, aby przekonać się, co nam odpowiada, a co nie. Często w gotowych aranżacjach można znaleźć podpowiedź, skąd kupić meble czy dodatki, a to jest już całkiem dużym uproszczeniem. Nie traci się oddzielnie czasu na szukanie podobnych dodatków do tych zobaczonych.

Oczywiście pokoje to jedna sprawa, ale nie można zapomnieć o całej reszcie – kuchni, jadalni, salonie, spiżarni, łazienkach. Co jest teraz modne? Na co postawić przy aranżacji?

  1. Dywany – niby prosta rzecz, ale coraz więcej osób o dywanach zapomina. Na panele przeważnie nie kładziemy nic, a to błąd. Dzięki dywanom ocieplamy wnętrze, które staje się przyjemniejsze, bardziej domowe.
  2. Dodatki geometryczne – ten kształt to hit tego sezonu. Najczęściej przedmioty w tym stylu mają kolor czarny, który świetnie komponuje się z drewnem, bielą, szarością, czy nawet czerwoną cegłą. Geometryczne można przeważnie spotkać lampy. Idealnie pasują do nowoczesnych wnętrz. Ten design wykorzystuje się nie tylko w domach, ale także w hotelach czy recepcjach.
  3. Nowoczesna armatura łazienkowa – jest jej tak duży wybór, że nie ma obaw, by łazienka nie wyglądała bajecznie. Bardzo ładnie prezentuje się armatura gessi. To włoski design, który przyciąga wzrok nawet najbardziej wymagających osób. Armatura gessi dostępna jest w bardzo dobrych salonach w Warszawie. Warto zobaczyć to cudowne wykonanie na żywo.

    Kabina Gessi
  4. Tablicówka – coraz bardziej modna, szczególnie w domach pełnych dzieci. Farbę tablicowa nakłada się przeważnie w pokoju dzieci lub w kuchni – aby było miejsce do przekazywania sobie informacji. Taka ściana wygląda bardzo stylowo. Pasuje do nowoczesnych aranżacji.