Granatowa, beżowa, bugundowa sypialnia

Granatowa, beżowa, bugundowa sypialnia

Sypialnia to miejsce wypoczynku i relaksu. Każdy powinien czuć się w swojej sypialni jak najlepiej . Często oznacza to, że nie jest najważniejszy styl, w którym wykonana jest sypialnia, ale jej kolor. Oto kilka pomysłów na aranżacje wnętrza sypialni w różnych kolorach.

Granat i biel

W tej sypialni sufit oraz trzy ściany pomalowano na biało. Natomiast ściana, przy której ustawione jest łóżko ma granatowy kolor. Oparte o ścianę łóżko ma biała ramę oraz wysoki, pikowany zagłówek w szarym kolorze. Powyżej umieszczona jest wisząca półka w białym kolorze. Obok łóżka stoją dwa nocne stoliki także w bieli. Na łóżku umieszczono białą narzutę oraz liczne szare i granatowe poduszki. Z boku znajduje się biała komoda z ustawionymi na niej lampkami w kolorze granatowym. Nad nimi zawieszono lustro z czarną ramą. Taki kolor mają także ramy okien, w których wiszą białe kotary z granatowymi aplikacjami. Pod drugą ścianą umieszczono biurko w postaci wiszącego, białego blatu z fotelem w granatowej tapicerce.

Elegancki beż

W tej sypialni podłoga oraz sufit mają białe kolor, ściany natomiast pomalowane są na beżowo, z wyjątkiem tej, przy której stoi łóżko – ona ma kolor ciemnego brązu i fakturę przywodzącą na myśl kamień. Obszerne łóżko ma jasną ramę i wykonane jest z naturalnego drewna, taki mebel można znaleźć na – łóżka Polano. W połowie łóżka zaczyna się brązowy dywan w kolorze nieco jaśniejszym niż ściana. Narzuta oraz poduszki na łóżku mają biały kolor. Meble w sypialni, czyli szafa, nocne szafki oraz toaletka mają także kolor naturalnego drewna. Przy toaletce stoi brązowa pufa.

Burgund i biel

Ta sypialnia w kolorze ciemnoczerwonego wina ma wszystkie ściany w odcieniu burgunda. Sufit jest biały, a podłoga to ciemny dąb. Obok łóżka stoją białe regały. Przy ścianie z drzwiami wejściowymi także można znaleźć białą szafę z dużym lustrem. W oknach wiszą tiulowe zasłony w kolorze wina, a rama okienna oraz parapety są białe. Parapety położone są nisko i są szerokie, także że można na nich usiąść. Dlatego zostały one wyłożone białą, pikowaną tapicerką.